VT KLINIKA, UAB – tai Kauno mieste, Demokratų g. 53 esanti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika.

Klinikoje atliekamos visos veterinarijos paslaugos susijusios su šunų, kačių ir kitų smulkių gyvūnų ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (ultragarsiniai ir rentgeno tyrimai), laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimu analizatoriais ir tai leidžia veterinarijos specialistams tiksliai ir greitai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę. Taip pat veterinarijos klinikoje dirba laborantė, kuri profesionalios laboratorinės įrangos dėka, atlieka įvairius tyrimus – bendrą kraujo tyrimą, atskirus jo parametrus, biocheminius kraujo tyrimus, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Artimiausiu metu planuojama rentgeno diagnostikos paslauga, naudojant sertifikuotą rentgeno aparatūrą.

Taip pat veterinarijos gydykloje atliekamos įvairaus pobūdžio chirurginės operacijos, atliekamas dantų apnašų valymas naudojant ultragarso aparatą. Šioje veterinarijos klinikoje įrengtas modernų stacionarą sunkiai sergantiems gyvūnams, pacientams po operacijų, ir tiems, kurių šeimininkai neturi sąlygų sveikstančio gyvūno prižiūrėti namuose.

Veterinarijos gydytojas konsultuoja šunų, kačių auginimo, mitybos ir priežiūros klausimais, parenkamas tinkamas Jūsų augintiniui pašaras ar maisto papildai, taip pat veterinarinės gydomosios dietos. Čia pat esanti veterinarijos vaistinė prekiauja super premium klasės pašarais ir veterinarinėmis dietomis, skirtomis šunims ir katėms.
Taip pat mūsų veterinarijos klinikoje veikia gyvūnų kirpykla.

Jūsų patogumui siūlome ir gyvūnų viešbučio paslaugą. Priimsime Jūsų augintinį ir pasirūpinsime juo visą buvimo gyvūnų viešbutyje laikotarpį.

Rekvizitai:
UAB „VT klinika“
Įmonės kodas: 302495282
PVM kodas: LT100005428914
Adresas: Demokratų g. 53, Kaunas
Tel.: +37068772208